Geschorste official wil FIFA hervormen op 19/11/2010 - 13:57:48
De geschorste FIFA-official Reynald Temarii wil in de toekomst terugkeren om de wereldvoetbalbond te hervormen.
De bewindsman uit Tahiti werd donderdag voor een jaar geschorst door de ethische commissie van de FIFA. Temarii zou in ruil voor geld zijn stem hebben aangeboden voor de toewijzing van de WK's in 2018 en 2022.
"Ik wil graag terugkomen bij de FIFA en de drijvende kracht worden om de structuur aan te passen. We moeten de interne organisatie verbeteren", aldus Temarii.
De voorzitter van de voetbalbond van Oceanië zet zijn vraagtekens bij het beleid van de FIFA. "Ik vraag me af of het wenselijk is dat leden van het uitvoerend comité ook deel uitmaken van voetbalbonden die strijden om de organisatie van het toernooi."