KNVB krijgt onderscheiding van FIFA om Sportmedisch Centrum op 14/10/2010 - 19:23:31
De KNVB is de eerste voetbalbond ter wereld met een eigen 'FIFA Medical Centre of Excellence'. Dat maakte Michel D'Hooghe, bestuurslid van de wereldvoetbalbond, donderdag bekend bij de toekenning van deze titel aan het Sportmedisch Centrum van de KNVB in Zeist.
"Tijdens mijn bezoek aan het Sportmedisch Centrum in april van dit jaar raakte ik al zeer onder de indruk van de faciliteiten, de aanwezige kennis en professionaliteit", sprak D’Hooghe.
"Ik wist toen al dat het me weinig moeite zou kosten een positieve aanbeveling voor de FIFA op te stellen. Er zijn meer Centres of Excellence in de wereld, maar ik moet de KNVB complimenteren met de wijze waarop zij het Sportmedisch Centrum binnen de structuur van de voetbalbond heeft ondergebracht."